Shadowrun Returns - ciekawa produkcja osadzona w klimatach cyberpunk i fanstasy - Tabletowo.pl

Shadowrun Returns – ciekawa produkcja osadzona w klimatach cyberpunk i fanstasy

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Shadowrun Returns - ciekawa produkcja osadzona w klimatach cyberpunk i fanstasy Aplikacje Nowości

Ekipa z Harebrained Schemes umieściła w sieci 19-minutowy filmik przedstawiający gameplay z nadchodzącej gry Shadowrun Returns. Jest to produkcja, która powinna zachwycić fanów gier osadzonych w klimatach postapokaliptycznych, cyberpunk czy fantasy. Tytuł ten pojawił się w 1989 roku za sprawą nieistniejącej już firmy FASA. Shadowrun to RPG, którego akcja toczy się w latach 2050, 2060 lub 2070. Istniejąca wtedy technologia działa cuda i czyni koszmary poprzez wszechobecną sieć komputerową. To tyle słowem wstępu.

Produkcja, która zawita na urządzenia przenośne, posiadała będzie turowy system walki. Na naszą grę wpływ będą miały różne czynniki takie jak dobrze dobrana strategia czy wykorzystywane umiejętności bohaterów. Przekonamy się także jak wyglądają dialogi oraz jak na ich przebieg wpływają atrybuty uczestniczących w nich postaci. Potyczki z przeciwnikami wygrywać będziemy za pomocą tradycyjnej broni, jak i różnego rodzaju czarów.

Film, który umieścimy dla Was poniżej, jest świetną okazją, by bliżej przyjrzeć się oprawie graficznej oraz animacjom. Premiera Shadowrun Returns na Androida będzie miała miejsce latem tego roku. W tym momencie tę świetnie zapowiadającą się produkcję możemy zamówić w preorderze na komputery osobiste PC i MAC.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona