Reklama

Serious Sam: The First Encounter za darmo na GOG, a poza tym cała masa gier w kapitalnych cenach!

Czas dorzucić do swojej biblioteki gier kolejne klasyczne tytuły, które znamy głównie z zestawień najlepszych produkcji, jakie trafiły na komputery PC. Sklep GOG ruszył z promocją Harvest Sale, w której Serious Sam: The First Encounter dostaniemy za darmo, a mnóstwo innych tytułów dosłownie za parę złociszy!

Reklama

Serious Sam: The First Encounter za darmo

Serious Sam: The First Encounter (w Polsce tytuł brzmiał Serious Sam: Pierwsze starcie) trafił na komputery w 2001 roku. To tak stara gra, że zyskała status kultowej i doczekała się fanowskiego remake’u. Jeśli nigdy nie mieliśmy okazji zapoznać się z pokręconymi przygodami Sama, to nadeszła ku temu okazja. Gra jest teraz dostępna za darmo na gog.com.

Nie mamy na to zbyt dużo czasu – promocja kończy się 26 sierpnia o godzinie 15:00. Co prawda tytuł wygląda archaicznie, ale ci, którzy zetknęli się z pierwszym Samem jeszcze dzieckiem będąc, zapewne chętnie wrócą do czasów, gdy strzelanki zapewniały czystą akcję, bez drzewek rozwoju postaci, loot-boxów i mikrotransakcji.

Setki innych przecenionych tytułów w Harvest Sale

GOG rozpoczął także promocję na mnóstwo innych godnych uwagi tytułów. Wśród nich znajdują się gry praktycznie z każdego gatunku, a mając do dyspozycji kilkadziesiąt złotych, jesteśmy w stanie obkupić się przynajmniej w kilka wartych naszego czasu klasyków.

Sam za chwilę zakupię Homeworld Remastered Collection za 17,29 zł , bo od zawsze chciałem zanurzyć się w tym kosmicznym RTS-ie. Warto jednak przejrzeć kompletną listę gier z obniżonymi cenami, których jest ponad 1500. Do wyrwania za parę złotych mamy takie perełki jak serie Moto Racer, Worms, Tropico, Myst, Tomb Raider czy Civilization. Niższe ceny zyskały także nowsze gry – na przykład godne polecenia jest Shadow Tactics: Blades of the Shogun za niewiele ponad 18 zł.

Dziś jest dzień wydatków!