Serial Cleaner i inne świetne gry w dobrej cenie w Humble Bundle

Jeśli macie ochotę na spełnienie dziś małego dobrego uczynku, a przy okazji chcielibyście zdobyć paczkę bardzo fajnych gier, to mam dla Was propozycję. Już za kilka złotych możecie przypisać do swojego konta Steam niezależne gry od brytyjskiego wydawcy Curve Digital, ze świetnym polskim Serial Cleanerem na czele. Przy okazji wesprzecie też wybraną organizację charytatywną.

Serial Cleaner to chyba moja ulubiona niezależna polska gra ostatnich lat. Jest to skradanka 2D w klimatach Ameryki lat siedemdziesiątych, w której wcielamy się w tytułowego czyściciela, który sprząta na miejscach zbrodni. Wszędzie czuć inspiracje takimi filmami, jak Pulp Fiction z kultową postacią Winstona Wolfa na czele. Wszystko jest ubrane w zabawną otoczkę – grze nie można odmówić uroku i ciekawych, solidnych mechanik.

Reklama
Wspominałem o ładnej grafice?

Innymi ciekawymi tytułami są też Human: Fall Flat i For The King. Pełną listę z progami cenowymi znajdziecie niżej. Przy okazji zdobywacie również 10% zniżki na pierwszy miesiąc Humble Monthly.

Za 1$ dostaniecie:

  • Serial Cleaner
  • The Little Acre
  • Stealh Inc. 2: A Game of Clones

Za wydanie więcej niż obecna średnia (ta ciągle się zmienia), oprócz gier z pierwszego progu, dostaniecie też:

  • Human: Fall Flat
  • Smoke and Sacrifice
  • Stikbold! A Dogeball Adventure

Najwyższy próg, który kosztuje 15$, oferuje wszystkie wcześniejsze gry, a do tego także:

  • For The King
  • Bomber Crew

Humble Curve Digital Bundle znajdziecie pod tym linkiem.

Warto też spojrzeć na inne oferty, m.in. Humble Strategy Bundle 2019, w którym w bardzo fajnej cenie możecie zaopatrzyć się w Sid Meier’s Civilization VI, jak i inne dobrze oceniane strategie. Humble Monthly, czyli comiesięczny abonament, również może się pochwalić trzema świetnymi grami.

Humble Bundle to m.in. pakiety gier, które są sprzedawane w promocyjnych cenach – część z wydanej sumy idzie na cele charytatywne. Sami możemy wybrać, jaki procent powędruje do twórców gier, strony Humble Bundle, a ile na wybrany cel charytatywny. No właśnie wybrany cel, bowiem sami możemy dokonać wyboru, kogo chcemy wesprzeć z listy dostępnych organizacji.

Źródło: Humble Bundle