Seria Moto X zniknie z rynku. Zastąpi ją… Moto Z | Tabletowo.pl

Seria Moto X zniknie z rynku. Zastąpi ją… Moto Z

Dołącz do dyskusji 0

Producenci najczęściej „trzymają” się przyjętej przez siebie nomenklatury, aczkolwiek – jak zdążyliśmy się już przekonać na przykładzie Sony czy też HTC – zdarzają się od tego wyjątki. Na podobny krok ma się zdecydować również Lenovo, które serię Moto X zastąpi linią Moto Z.

Na pewno jeszcze pamiętacie, jak pisałem, że 9 czerwca producent zaprezentuje tegorocznych przedstawicieli Moto X. Póki co, ukrywają się oni pod nazwami Vector Thin oraz Vertex. Evan Blass jest zdania, że na rynku zadebiutują oni jako – odpowiednio – Moto Z Style i Moto Z Play. Z kolei w przypadku serii Droid Maxx i Droid Turbo ma być od teraz stosowany dopisek Droid Edition, np. Moto Z Play Droid Edition.

To jednak nie koniec zmian. Pojawiła się również informacja, że tegoroczni przedstawiciele serii Moto X Moto Z mają obsługiwać zewnętrzne moduły (m.in. głośniki stereo, dodatkowy akumulator, uchwyt aparatu wraz z flashem i optycznym zoomem, pikoprojektor czy wzmocniona obudowa z szerokokątnym obiektywem) – Amps. Evan Blass donosi, że Lenovo zmieniło ich nazwę na MotoMods i pod takim szyldem pojawią się na rynku.

Jak wspomniałem wcześniej, zarówno Moto Z Style, jak i Moto Z Play oraz MotoMods mają zostać zaprezentowane 9 czerwca na konferencji Lenovo Tech World 2016.

*Na zdjęciu wyróżniającym Lenovo Moto X Style

Źródło: Venture Beat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona