Dlaczego użytkownicy tak uwielbiają serię Galaxy Note? Samsung zna odpowiedź | Tabletowo.pl

Dlaczego użytkownicy tak uwielbiają serię Galaxy Note? Samsung zna odpowiedź

Dołącz do dyskusji 0

Każda firma ma swoich wyznawców. Samsung również. Koreańczycy postanowili jednak sprawdzić, dlaczego użytkownicy aż tak uwielbiają serię Galaxy Note.

W przeprowadzonej przez producenta ankiecie aż 86% pytanych przyznało, że kocha swojego Galaxy Note’a (38% zgodziło się z tym stwierdzeniem bardzo, natomiast 48% w pewnym stopniu). 85% osób poleciłoby również smartfon z tej serii innym. Tyle samo jest też dumnych z posiadania urządzenia z tej rodziny, natomiast 74% uważa, że to najlepszy sprzęt, jaki do tej pory posiadali.

Aż 76% użytkowników Galaxy Note’ów jest też skore powiedzieć, że nie może się doczekać premiery kolejnego smartfona z tej serii. Właściciele urządzeń z tej rodzinny z większym prawdopodobieństwem powiedzą także, że są zdania, iż używany przez nich sprzęt jest bardziej wyjątkowy niż model, z którego korzystają ich znajomi. Najpewien największy wpływ na taką odpowiedź miała wpływ obecność rysika, ponieważ tak funkcjonalnego nie oferuje nikt poza Samsungiem.

A skoro przy S-Penie jesteśmy, to użytkownicy naprawdę go doceniają. Pozwala im on bowiem zwiększyć produktywność oraz bardzo wygodnie robić odręczne notatki. Właściciele Galaxy Note’ów również cenią sobie fakt, że smartfon ma duży wyświetlacz, dzięki czemu łatwiej się na nim pracuje i korzysta z dwóch aplikacji naraz.

fot. Samsung

Wśród naszych Czytelników jest cała masa osób, które miały lub nadal mają któregoś Galaxy Note’a. Zgadzacie się z wynikami przeprowadzonej przez Samsunga ankiety? Jak Wy byście odpowiedzieli? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Samsung

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona