Sensei Wars debiutuje w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Sensei Wars debiutuje w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Firma 2K Games znana jest w środowisku mobilnych graczy głównie za sprawą poważnych, rozbudowanych gier strategicznych, takich jak chociażby Civilization Revolution, Sid Meier’s Pirates! czy też obsypanego nagrodami XCOM: Enemy Unknown. Mimo iż ich najnowsza produkcja zawiera wiele cech właściwych strategiom, to jednak daleko jej do poziomu złożoności jaki prezentują wymienione wcześniej tytuły.

W grze Sensei Wars wcielamy się w rolę mistrza wschodnich sztuk walki. Do naszych zadań należeć będzie nie tylko dbanie o rozwój wioski otaczającej nasze Dojo i szkolenie prywatnej armii mnichów, ale też osobiste prowadzenie ich do walki, a co za tym idzie, rozwijanie umiejętności bojowych kierowanej przez nas postaci. Grać możemy zarówno sami, jak i wraz ze znajomymi w kilku dostępnych trybach multiplayer. Sensei Wars to tytuł typu freemium, co oznacza, że można go pobrać za darmo, jednak należy się liczyć z faktem, iż bez dodatkowych opłat napotkamy na naszej drodze wiele utrudnień, które co prawda nie uniemożliwiają osiągania postępów w grze, ale skutecznie je opóźniają.

Gra Sensei Wars dostępna jest do pobrania za darmo w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona