Gadżet do robienia selfie z psami. Wiem, że to nie jest nowy pomysł, ale bawi mnie niezmiennie | Tabletowo.pl

Gadżet do robienia selfie z psami. Wiem, że to nie jest nowy pomysł, ale bawi mnie niezmiennie

Dołącz do dyskusji 0

Czasem na rynku pojawiają się produkty, które samą swoją ideą potrafią rozbawić potencjalnego konsumenta. Bo jak podchodzić do kostki czyszczącej zęby psim pupilom, która umieszczona na specjalnym klipsie przy smartfonie sprawi, że psy będą patrzeć wprost w obiektyw smartfona?

Rozumiem, że nasi milusińscy są idealnymi modelami do zdjęć. Na tablicach sieci społecznościowych moich znajomych często widzę fotografie kotów, psów i innych zwierzaków. Te jednak, choć fotogeniczne, zwykle nie są skłonne patrzeć prosto w obiektyw aparatu. Koty zwykle mają na to „wywalone”, a psom często trudno skupić uwagę na jednym punkcie dłużej niż przez pół sekundy. No, chyba, że patrzą na jedzenie.

Psi przysmak Pedigree DETASTIX przy pomocy specjalnego klipsa do smartfona, może skutecznie przykuć uwagę naszego szczekającego czworonoga – akurat na tyle, by zrobić sobie z nim zdjęcie. Oprócz tego Pedigree wydaje mobilną aplikację SelfieSTIX (na Androida i iOS), która wykorzystuje technologię rozpoznawania twarzy psów, co umożliwia dodawanie różnych zabawnych filtrów. Psy mogą zyskać zabawny wygląd policjanta, kucharza, przewodnika safari lub nawet kota.

Klipsy będą dodawane do przysmaków DENTASTIX i sprzedawane w marketach różnych sieci.

Podczas używania tego wynalazku, zalecałbym jednak ostrożność. Jeśli macie psa poważnie zafiksowanego na przysmaki od Pedigree, to próba zrobienia selfie z pupilem może skończyć się zaślinieniem całego smartfona. Warto upewnić się wcześniej, że jest on wodoodporny. Telefon, oczywiście.

Aha, i recenzji chyba nie będzie. Nie mam psa w domu, a kot chyba nie wytrzymałby takiej zniewagi.

źródło: materiały prasowe

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona