Zgłaszajcie się na darmowe testy wersji demo Sekiro: Shadows Die Twice – w Poznaniu i Warszawie

Uczestnicy będą mogli kupić grę 50 zł taniej

Nie będzie dużym wyolbrzymieniem stwierdzenie, że gry studia FromSoftware to żyjące legendy. Trylogia Dark Souls czy Bloodborne to tytuły, które do tej pory są na językach wielu graczy. Wielki świat, potężne potwory, miliony tajemnic i zagadek budzą ogromne zainteresowanie. Już niedługo na rynku pojawi się kolejny tytułu tego studia, a za sprawą firmy Activision oraz Cenega, chętni będą mogli zagrać w przedpremierowe demo Sekiro: Shadows Die Twice.

Gier japońskiego studia FromSoftware nikomu nie trzeba przedstawiać. Mroczne RPG akcji cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. Rozbudowany rozwój postaci, klimatyczne lokacje i potwory, które przez wygórowany poziom trudności bardzo trudno zabić – to trzy najważniejsze czynniki, dzięki którym produkcje tego dewelopera zapadają w pamięć. Pomimo faktu, że pojawiające się na ekranach monitora czy telewizora kreatury często są powodem zniszczonych padów i klawiatur, mnóstwo osób wraca do wykreowanego przez Japończyków świata Dark Souls czy Bloodborne.

Tym razem FromSoftware pragnie nas zabrać do XVI-wiecznej Japonii. W najnowszej produkcji Sekiro: Shadows Die Twice na śmiałków czekają brutalne i emocjonujące pojedynki z elementami skradania. W grze wcielimy się w Jednorękiego Wilka – wojownika, który cudem uniknął śmierci. Bohater wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw, by uratować uprowadzonego potomka starożytnego rodu. Ninja, który nie ma nic do stracenia, wkrótce stanie się poważnym zagrożeniem dla tych, którzy pojawią się na jego drodze.

Sekiro: Shadows Die Twice studia FromSoftware

Testy wersji demo połączone ze zniżką na zakup gry

W najbliższym czasie, dzięki uprzejmości firmy Activision oraz Cenega, chętni będą mieli okazje zagrać w najnowszą produkcję firmy FromSoftware. Podczas przedpremierowego pokazu gry Sekiro: Shadows Die Twice zainteresowani spróbują swoich sił w udostępnionych przez dystrybutora demach. Ponadto wszyscy, którzy zagrają podczas wydarzenia w najnowszy tytuł japońskiego dewelopera, otrzymają bon upominkowy o wartości 50 zł, który będą mogli wykorzystać na zakup swojego egzemplarza gry w sklepach Media Expert.

Demo Sekiro: Shadows Die Twice zostanie udostępnione przedpremierowo na konsolach PlayStation 4, a zagrać w nie będziemy mogli:

  • 01.03.2019 w godzinach 16:00-20:00 w Pubie Cybermachina przy ulicy Mielżyńskiego 19 w Poznaniu
  • 02.03.2019 w godzinach 16:00-20:00 w Barze New Meta przy ulicy Grzybowskiej 30 w Warszawie

Zarówno wstęp do lokali jak i możliwość zagrania w demo są bezpłatne. W promocji mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Oczekiwania są spore

Sekiro: Shadows Die Twice to gra, w której pokładane są duże nadzieje. Po bardzo udanym Bloodborne, który w założeniach był podobną grą do Dark Souls, przez drobne zmiany w rozgrywce okazał się zupełnie inną produkcją. Gracze przyzwyczajeni do Soulsów musieli zmienić swoje nawyki i nauczyć się zabijania bossów od nowa.

Deweloperzy z FromSoftware stali się również inspiracją dla wielu innych twórców. Głośnymi grami, bazującymi na podobnych schematach, co wcześniej wspomniane Dark Souls czy Bloodborne, był polski tytuł Lords of the Fallen czy NiOh studia Team Ninja.

Sekiro: Shadows Die Twice również lekko zmienia konwencje, które pojawiły się w poprzednich grach FromSoftware. Jak alternatywna wersja XVI-wiecznej Japonii udała się deweloperom dowiemy się już 22 marca 2019 roku. Wtedy bowiem gra pojawi się na półkach sklepowych, a zagramy w nią na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Źródło: Informacja prasowa