Dzięki tym schematom Samsunga Galaxy Note 8 wiemy, czego się spodziewać | Tabletowo.pl

Dzięki tym schematom Samsunga Galaxy Note 8 wiemy, czego się spodziewać

Dołącz do dyskusji 0

To, co było potwierdzone przez samego Samsunga w zeszłym tygodniu znajduje odzwierciedlenie w schematach, które dziś ujrzały światło dzienne – czyli czytnik linii papilarnych w Galaxy Note 8 znajdzie się z tyłu, zaraz pod podwójnym aparatem.

Poniższe szkice Galaxy Note 8 różnią się nieco od tych, które mieliśmy okazję oglądać dotychczas. Wskazują, że skaner odcisków palców będzie umieszczony na tylnym panelu, tuż poniżej zorientowanej pionowo podwójnej kamery.

Pozostaje to w zgodzie z wypowiedzią jednego z pracowników Samsunga, który zdradził, że firma robiła co w jej mocy, żeby czytnik linii papilarnych był zatopiony w szkło ekranu z przodu, ale zrezygnowano z tego pomysłu ze względu na ograniczenia, jakie niesie ze sobą takie rozwiązanie.

W odróżnieniu od innych wstępnych schematów wyglądu Galaxy Note 8, powyższe szkice przedstawiają podwójną kamerę w nieco innej konfiguracji niż mamy to na przykład w Galaxy S8 i S8+. Być może Samsung wziął sobie do serca narzekanie na jeden z mankamentów tych modeli – nieco niefortunne ułożenie czytnika linii papilarnych względem aparatu. Dodatkowo na schemacie widzimy dwie dwutonowe diody LED. To, co zwraca na siebie uwagę, to dwa głośniki na dolnej i górnej krawędzi urządzenia sugerujące, że nowy Note będzie grał muzykę w stereo.

Oczywiście to tylko schemat, którego wiarygodność trudno potwierdzić. Równie dobrze mógł powstać po wypowiedzi pracownika Samsunga, i się nią jedynie inspirować. Jak to zwykle bywa, życie zweryfikuje jego prawdziwość.

źródło: AndroidPure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona