Saygus V2 to mocny smartfon, który może mieć łącznie 320 GB pamięci | Tabletowo.pl

Saygus V2 to mocny smartfon, który może mieć łącznie 320 GB pamięci

Dołącz do dyskusji 0

Na targach takich jak CES pojawiają się giganci rynku, ale można na nich zobaczyć też dużo mniejsze firmy, których urządzenia są równie ciekawe. Jedną z nich jest Saygus wraz z modelem V2, którego łączna pamięć może wynosić nawet 320 GB!

Saygus V2 to 5-calowe urządzenie, które wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Mocy mu na pewno nie zabraknie, ponieważ jego sercem jest 4-rdzeniowy Snapdragona 801 o taktowaniu 2,5 GHz oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Również jeśli chodzi o zdjęcia jest to prawdziwy flagowiec, ponieważ ma 21-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED oraz 13 mpix na przednim panelu. Znajdziemy w nim także takie dodatki jak ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi, głośniki Harmon Kardon oraz czytnik linii papilarnych.

Saygus-v2-phone-press-2

Jeśli zainteresowało Was wspomniane 320 GB pamięci to już tłumaczę o co chodzi. Smartfon ten ma wbudowane 64 GB pamięci, ale może obsługiwać 2 karty MicroSD po 128 GB pamięci każda. Daje nam to całkiem sporo miejsce na nasze zdjęcia czy muzykę. Wielu z Was zapewne zainteresuje również to, że jest on już odblokowany i możemy łatwo modyfikować system. Saygus V2 pojawi się w Stanach wiosną, ale nie wiadomo jaka będzie jego cena.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona