Saygus V2 to mocny smartfon, który może mieć łącznie 320 GB pamięci!

Saygus V2 to mocny smartfon, który może mieć łącznie 320 GB pamięci

Na targach takich jak CES pojawiają się giganci rynku, ale można na nich zobaczyć też dużo mniejsze firmy, których urządzenia są równie ciekawe. Jedną z nich jest Saygus wraz z modelem V2, którego łączna pamięć może wynosić nawet 320 GB!

Saygus V2 to 5-calowe urządzenie, które wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Mocy mu na pewno nie zabraknie, ponieważ jego sercem jest 4-rdzeniowy Snapdragona 801 o taktowaniu 2,5 GHz oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Również jeśli chodzi o zdjęcia jest to prawdziwy flagowiec, ponieważ ma 21-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED oraz 13 mpix na przednim panelu. Znajdziemy w nim także takie dodatki jak ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi, głośniki Harmon Kardon oraz czytnik linii papilarnych.

Tabletowo.pl Saygus V2 to mocny smartfon, który może mieć łącznie 320 GB pamięci Android Nowości Smartfony

Jeśli zainteresowało Was wspomniane 320 GB pamięci to już tłumaczę o co chodzi. Smartfon ten ma wbudowane 64 GB pamięci, ale może obsługiwać 2 karty MicroSD po 128 GB pamięci każda. Daje nam to całkiem sporo miejsce na nasze zdjęcia czy muzykę. Wielu z Was zapewne zainteresuje również to, że jest on już odblokowany i możemy łatwo modyfikować system. Saygus V2 pojawi się w Stanach wiosną, ale nie wiadomo jaka będzie jego cena.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona