Samsungi Galaxy Tab 10.1 i 8.9 opóźnione? (update) - Tabletowo.pl

Samsungi Galaxy Tab 10.1 i 8.9 opóźnione? (update)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsungi Galaxy Tab 10.1 i 8.9 opóźnione? (update) Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Eldar Murtazin – mówi Wam to coś? Na pewno! Człowiek ten jest uznawany za guru technologicznego świata – praktycznie zawsze wszystko wie jako pierwszy, jest źródłem wielu nieoficjalnych informacji, plotek czy przecieków zdjęć niezaprezentowanych wcześniej przez producentów urządzeń. Tym razem ma niezbyt ciekawą informację dla wszystkich osób czekających na premierę dwóch tabletów Samsunga: Galaxy Tab 10.1 oraz Galaxy Tab 8.9.

Za pośrednictwem Twittera przekazał światu informację (screen poniżej), że europejska premiera obu tabletów została przełożona na sierpień. Według niego była to decyzja Google, podjęta przez pojawienie się problemów z najnowszą wersją systemu – Androidem 3.1.

Tabletowo.pl Samsungi Galaxy Tab 10.1 i 8.9 opóźnione? (update) Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Trzeba jednak pamiętać, że powyższa informacja nie została potwierdzona przez Samsunga, a tym bardziej przez Google. Jeszcze wczoraj pojawiały się wieści, że rynkowa premiera obu tabletów producenta będzie miała miejsce w USA 8 czerwca (dokładniej w Best Buy w Nowym Jorku), a nieco później – 16 czerwca w całym kraju. Data europejskiej premiery nie została ujawniona – być może właśnie przez wspomniane przez Murtazina problemy.

Swoją drogą, skoro pojawiły się bliżej nieokreślone problemy, to dlaczego tylko europejska, a nie światowa premiera, została przesunięta? Czekamy na więcej informacji w tej sprawie od najbardziej zainteresowanych – Google i Samsunga. Jak tylko się pojawią – damy znać.

Dzięki Jarek za podesłanie info!

Jeszcze jedno – cała sytuacja tym bardziej dziwi, że w Poznaniu w Galerii Malta pojawiło się stoisko Samsunga, na którym można się pobawić Samsungiem Galaxy Tab 10.1, a przedstawiciele producenta, pytani o dostępność modelu w Polsce, odpowiadają, że „za miesiąc” (info pochodzi od naszego Czytelnika – dzięki Łukasz!).

Mamy nadzieję, że tym razem Murtazin się pomylił…

Update (4 czerwca)!

Jak donosi serwis BGR firma Google zdementowała powyższe plotki.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona