Samsunga Galaxy Tab 3 Plus poznamy wraz z Galaxy S4 14 marca? - Tabletowo.pl

Samsunga Galaxy Tab 3 Plus poznamy wraz z Galaxy S4 14 marca?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsunga Galaxy Tab 3 Plus poznamy wraz z Galaxy S4 14 marca? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Teatr jednego aktora – tak w skrócie możemy określić stoisko Samsunga na MWC 2013, gdzie promowany był Galaxy Note 8.0, a inne urządzenia pozostały w jego cieniu. Spodziewaliśmy się, że wraz z nowym tabletem oferującym rysik S Pen i przystosowany do niego interfejs, poznamy również trzecią generację produktów z serii Galaxy Tab. Niestety, była to jedynie złudna nadzieja. Ale wieści na ich temat powracają jak bumerang. Z najnowszych informacji wynika, że jeden z nich, 10,1-calowy model Galaxy Tab 3 Plus, ma zadebiutować 14 marca – wraz ze smartfonem Galaxy S4.

Dziś, tj. 6 marca 2013 roku, Samsung GT-P8220, znany również jako Samsung Galaxy Tab 3 Plus, otrzymał certyfikat Bluetooth, zakładający obecność standardu Bluetooth 4.0. Urządzenie ma być sprzedawane zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych, a poza wspomnianym modułem ma oferować także WiFi i GSM/WCDMA/LTE.

Z wcześniejszych nieoficjalnych wieści wynika, że urządzenie to może być samsungową wersją tabletu stworzonego przy współpracy z Google, czyli Nexus 10. I tak, na jego pokładzie ma się znaleźć 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, prawdopodobnie czterordzeniowy procesor oraz Android 4.2.1 Jelly Bean. Warto jednak pamiętać, że to wyłącznie spekulowane parametry techniczne, nic nie jest pewne na sto procent.

Jak wspomniałam, istnieją pewne przesłanki sugerujące, że tablet Galaxy Tab 3 Plus zadebiutuje 14 marca wraz z Galaxy S4. Ile jest w tym prawdy – przekonamy się już za kilka dni.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona