Samsunga Galaxy Note 2 poznamy 29. sierpnia? (update: tak!) | Tabletowo.pl

Samsunga Galaxy Note 2 poznamy 29. sierpnia? (update: tak!)

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj na oficjalnej stronie targów IFA pojawił się harmonogram konferencji prasowych poszczególnych producentów. Wśród nich znajdziemy między innymi Sony, Toshibę czy Samsunga – wszystkie te trzy firmy będą prezentowały swe produkty na spotkaniach z dziennikarzami jeszcze przed otwarciem hal dla zwiedzających. Skupmy się na Samsungu. Jego konferencja prasowa – kolejna z serii Mobile Unpacked – odbędzie się 29. sierpnia 2012 roku o godz. 19. Czyli już wiemy, że we wspomnianym terminarzu są błędy i nie można się nim do końca sugerować.

Wciąż jednak nie wiadomo jakie produkty Samsung zamierza zaprezentować na berlińskich targach. Wiele jednak wskazuje na to, że znajdzie się tam przede wszystkim Samsung Galaxy Note 2, na temat którego w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo spekulacji. Czy coś jeszcze? Przekonamy się już niebawem.

Mówi się, że następca popularnego tabletofonu będzie posiadał czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6 GHz, ekran o przekątnej 5,5″, Androida – być może 4.1 Jelly Bean i aparat o wysokiej rozdzielczości – 12 Mpix. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Targi IFA 2012 potrwają od 31. sierpnia do 5. września. Na jeden dzień na pewno się tam pojawię, by móc Wam zdać relację z tego, co poszczególni producenci ciekawego zaprezentowali. Zbyt wielu nowości, zwłaszcza po bogatych w tablety targach Computex 2012, raczej się nie ma co spodziewać. Ale wszystko okaże się już za cztery tygodnie.

20120802-131800.jpg

źródło

AKTUALIZACJA (05.08.2012):

Samsung potwierdził oficjalną premierę Note 2 na IFA 2012. Jest na co czekać!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona