Samsung zaprasza na konferencję podczas MWC 2014 - premiera Galaxy S5? - Tabletowo.pl

Samsung zaprasza na konferencję podczas MWC 2014 – premiera Galaxy S5?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung zaprasza na konferencję podczas MWC 2014 - premiera Galaxy S5? Nowości Samsung

Za cztery miesiące Tabletowo będzie obchodziło czwarte urodziny, a ja w tym roku czwarty raz będę w Barcelonie na targach Mobile World Congress. Samsung postanowił się wyłamać z tych czwórek ;) i na wspomnianym wydarzeniu w stolicy Katalonii najprawdopodobniej zaprezentuje Samsunga Galaxy S5. A przynajmniej wiele na to wskazuje.

Na oficjalnym koncie Samsung Mobile na Twitterze pojawił się post zawierające zaproszenie na konferencję prasową koreańskiego koncernu z serii Unpacked. Sądząc po znaczącym dopisku „Mark your calendars!” na Twitterze i wszechobecną piątką na grafice, można mieć nadzieję, że piąta generacja flagowca Samsunga ujrzy światło dzienne właśnie wtedy, tj. 24 lutego wieczorem.

Oczywiście nie mamy żadnej pewności, że Galaxy S5, którego ekran ma mieć przekątną 5,25″, zadebiutuje w Barcelonie, ale jest wiele przesłanek, które pozwalają nam tak sądzić – choćby fakt, że ma tam zadebiutować „flagowy sprzęt” (z zaproszenia Engadget). Trzeba jednak wziąć pod uwagę, jak słusznie zauważa wspomniane źródło, że dotychczas Samsung zaprezentował tylko jeden smartfon z serii Galaxy S podczas targów w Barcelonie – był to Galaxy S2. Pozostałym modelom poświęcane były osobne konferencje poza targami.

Jakkolwiek będzie, na konferencji będę obecna i z chęcią przekażę Wam wszystkie informacje, które ujawni Samsung. Sami również będziecie mogli śledzić to wydarzenie, gdyż będzie transmitowane online za pośrednictwem YouTube.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona