Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 7.0 do Androida 4.1 Jelly Bean - Tabletowo.pl

Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 7.0 do Androida 4.1 Jelly Bean

Dołącz do dyskusji 0

W oczach końcowych klientów najlepiej widziani są producenci, którzy dbają o użytkowników swoich urządzeń, a nie ci, którzy sprzedają ich najwięcej. Najlepiej w tej kwestii radzi sobie Asus, który najprawdopodobniej już niedługo udostępni Androida 4.2 dla tabletów z serii Transformer (bo 4.1 już mają – poza TF101, niestety). I choć Samsung ma dość dziwną politykę w sprawie aktualizacji wydawanych na rynek produktów (niektóre wciąż nie doczekały się Androida 4.0, jak Galaxy Tab 8.9 LTE…), to dziś mam dla Was dobrą wiadomość. Koreański koncern rozpoczął aktualizację Galaxy Tab 2 7.0 WiFi do Androida 4.1.1 Jelly Bean.

W chwili obecnej „żelki” mogą zasmakować – zarówno dzięki OTA, jak i Kies, posiadacze tabletu Samsung Galaxy Tab 2 7.0 WiFi (P3110), którzy zakupili swoje urządzenia we Francji. Jest to dobry znak mówiący o tym, że już niebawem Android 4.1 dla tego modelu rozprzestrzeni się również na inne kraje. Kiedy konkretnie? Trudno wyczuć… Jak tylko będziemy coś wiedzieć na ten temat – na pewno damy znać.

Tymczasem warto przypomnieć, że Samsung Galaxy Tab 2 7.0 to jeden z ciekawszych tańszych, firmowych 7-calowych tabletów dostępnych na rynku. W cenie zaczynającej się od 860 złotych, otrzymujemy sprzęt wyposażony w ekran 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor, 8GB pamięci, 1GB RAM, Bluetooth, GPS, aparat 3 Mpix, kamerkę, slot kart microSD oraz akumulator 4000 mAh.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona