Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Note 2 do Androida 4.1.2 - Tabletowo.pl

Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Note 2 do Androida 4.1.2

Tabletowo.pl Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Note 2 do Androida 4.1.2 Nowości Samsung

W ostatnim czasie posypało się trochę aktualizacji sprzętu Samsunga. Androida 4.0 Ice Cream Sandwich otrzymał Galaxy Tab 8.9 3G, a z Androida 4.1 Jelly Bean mogą się cieszyć pierwsi posiadacze Galaxy Tab 2 10.1 oraz Galaxy Note 10.1. Użytkownicy Galaxy Note 2 z kolei, których jest już na świecie ponad pięć milionów, mogą się spodziewać rychłego nadejścia Androida 4.1.2. Aktualizacja bowiem już ryszyła.

Możecie sobie pomyśleć, że Android 4.1.2 w stosunku do poprzedniej wersji oprogramowania – 4.1.1 – nie wnosi zbyt wiele nowości. W rzeczywistości, poza usprawnieniem działania, wpłynięciem na wydajność urządzenia, mamy do czynienia z kilkoma zmianami. Przede wszystkim przeglądarka ma działać płynniej niż wcześniej, dodana została możliwość wpisywania tekstu metodą znaną z klawiatury Swype, a kosmetycznych zmian doczekał się panel z powiadomieniami.

Jeśli jesteście posiadaczami Samsunga Galaxy Note 2, sprawdźcie czy urządzenia automatycznie zasygnalizowały obecność aktualizacji. Jeśli nie, warto sprawdzić przez Kies – być może już tam na Was czeka. A jak już zaktualizujecie, dajcie znać co faktycznie się zmieniło i czy są to widoczne i korzystne zmiany.

Recenzję Samsunga Galaxy Note 2 przeczytacie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona