Samsung wypuści limitowaną edycję Galaxy Note 3 z giętkim wyświetlaczem? - Tabletowo.pl

Samsung wypuści limitowaną edycję Galaxy Note 3 z giętkim wyświetlaczem?

Dołącz do dyskusji 0

Na czwartek (26 września) Samsung zaplanował konferencję prasową, na której odbędzie się polska premiera tabletofonu Galaxy Note 3 i zegarka Galaxy Gear (powinniśmy na niej poznać datę premiery i ostateczną, oficjalną cenę obu urządzeń urządzeń w naszym kraju). Podczas gdy wciąż czekamy do czwartkowego wieczoru, w sieci pojawiają się kolejne plotki odnośnie Galaxy Note 3. Koreańskie media sugerują, że w ciągu miesiąca zadebiutuje wersja Galaxy Note 3 z giętkim wyświetlaczem.

Na temat najnowszego flagowego urządzenia Samsunga w sieci pojawia się coraz więcej plotek. Według zagranicznych portali wkrótce powinniśmy poznać dwie wersje urządzenia: tańszą – bez ekranu AMOLED oraz z dual SIM. Do tych spekulacji doszły dziś kolejne, które przewijały się w sieci już na długo przed oficjalną prezentacją „zwykłego” Galaxy Note 3.

Informacje te powróciły do nas jak bumerang. Koreańskie media donoszą, że Samsung planuje wypuszczenie limitowanej edycji Galaxy Note 3, który będzie wyposażony w giętki wyświetlacz. Według nich premiera urządzenia ma mieć miejsce już niebawem, bo w przyszłym miesiącu.

Pożyjemy, zobaczymy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona