Samsung wprowadza do sprzedaży Ativ Smart Pro z 4G LTE za 1599 dolarów - Tabletowo.pl

Samsung wprowadza do sprzedaży Ativ Smart Pro z 4G LTE za 1599 dolarów

Tabletowo.pl Samsung wprowadza do sprzedaży Ativ Smart Pro z 4G LTE za 1599 dolarów Nowości Samsung

Zaraz po tym, jak Microsoft oficjalnie potwierdził w ubiegłym roku datę premiery najnowszej odsłony swojego systemu operacyjnego, Samsung zapowiedział nadejście trzech urządzeń. Mowa o modelach z serii Ativ: 10,1-calowym Ativ Tab oraz 11,6-calowych Ativ Smart PC i Ativ Smart PC Pro. Ostatni z nich stał się jeszcze bardziej „pro” za sprawą modemu 4G. Wersja hybrydy 4G LTE trafiła do sprzedaży na rynku amerykańskim (sieć AT&T).

Tod Pike, przedstawiciel Samsunga stwierdził, że: „wprowadzając do sprzedaży Ativ Smart PC Pro 700T (i Samsunga Series 9 Premium Ultrabook z Full HD), producent kontynuuje dostarczanie innowacji rosnącemu gronu mobilnych profesjonalistów”. Dodał również, że tym samym „Samsung zapewnia niezbędne narzędzia do zwiększania wydajności i łączności”.

Nie da się ukryć, że Ativ Smart PC Pro to sprzęt dla wymagających. Jego sercem jest procesor Intel Core i5, a systemem operacyjnym oczywiście Windows 8 Pro. Do naszej dyspozycji oddany jest 11,6-calowy ekran (1920 x 1080 pikseli) obsługujący rysik S Pen, grafika Intel HD 4000, 4GB RAM, SSD 128GB, port USB 3.0, aparat 5 Mpix, kamerka 2 Mpix i Bluetooth 4.0.

Samsung Ativ Smart PC Pro 700T 4G LTE z klawiaturą wyceniony został na 1599 dolarów. Co ciekawe, za model z WiFi przyjdzie nam zapłacić sporo mniej – 1199 dolarów.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona