Kupujący Galaxy S8 zadowoleni, właściciele komisów mniej – Samsung daje dodatkowe 250 złotych za sprzedaż starego telefonu | Tabletowo.pl

Kupujący Galaxy S8 zadowoleni, właściciele komisów mniej – Samsung daje dodatkowe 250 złotych za sprzedaż starego telefonu

Dołącz do dyskusji 0

Program wymiany, uruchomiony przez Samsunga nosi nazwę „Witaj piękny! Żegnaj stary”. Polega on na tym, że po zakupie Galaxy S8/S8+, możemy pobrać kod promocyjny, który podnosi wycenę starego telefonu o 250 złotych. Następnie możemy sprzedać stary telefon firmie AsGoodAsNew GmbH, z którą współpracuje Samsung.

Jak zyskać zyskać dodatkowe 250 złotych na wycenie smartfona?

Kiedy już kupimy Galaxy S8 lub S8+, należy uruchomić aplikację Samsung Members i zalogować się na swoje konto Samsung. W ten sposób aktywujemy nowy telefon. Następnego dnia w tej samej aplikacji powinien pojawić się banner promocyjny, po którego kliknięciu zostaniemy przekierowani do stronki, z której pobierzemy kupon. To za jego sprawą wycena naszego starego telefonu zostanie podniesiona o 250 złotych.

Jak skorzystać z kuponu?

Odwiedzając stronę www.odkup.samsung.pl, zostaniemy poproszeni o zapoznanie się z zasadami promocji. Stamtąd użytkownik przekierowany zostanie na stronę Partnera Promocji, gdzie będzie musiał wypełnić formularz wyceny starego smartfonu. Zawiera on kilka pytań dotyczących stanu sprzedawanego urządzenia, numeru IMEI nowego Galaxy S8 lub S8+ oraz kuponu, który otrzymaliśmy wcześniej.

Gdy nasz wniosek zostanie zatwierdzony, użytkownik dostanie potwierdzenie wstępnej wyceny starego sprzętu. Dostaniemy do wydrukowania dokumenty dla kuriera, który odbierze nasz stary telefon i dostarczy do AsGoodAsNew GmbH, które jest stroną w transakcji. Tam urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem zgodności ze stanem zadeklarowanym przez wnioskodawcę, i jeśli wszystko będzie w porządku, otrzyma on przelew pieniężny na wskazane konto bankowe w ciągu 10 dni roboczych.

Maksymalnie ze sprzedaży starego smartfonu można wyciągnąć 2400 złotych + 250 złotych z tytułu wykorzystania kuponu, czyli razem 2650 złotych. Realnie tak wysoki zwrot jest prawie niemożliwy: za Samsunga Galaxy S7 Edge 32 GB w bardzo dobrym stanie, ze sprawną ładowarką i bez SIMlocka można dostać około 1145 złotych (dodając do tego kupon to razem jakieś 1395 zł).

Odwiedzając stronę samsung.kupimyto.pl można sprawdzić, ile według Samsunga jest warte Wasze urządzenie. Oczywiście wstępnie, bo po złożeniu deklaracji i odesłaniu starego telefonu, i tak najprawdopodobniej będzie się z nami kontaktował konsultant.

Na ile wycenione zostały Wasze sprzęty? :)

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona