Samsung Wirelles Charger Duo - podwójna ładowarka bezprzewodowa, która zadebiutuje razem z Galaxy Note 9 | Tabletowo.pl

Samsung Wirelles Charger Duo – podwójna ładowarka bezprzewodowa, która zadebiutuje razem z Galaxy Note 9

Dołącz do dyskusji 0

2,5 tygodnia – tyle czasu dzieli nas od premiery najnowszej, dziewiątej już generacji flagowej serii Galaxy Note. O samym smartfonie wiemy już coraz więcej, ale prawdopodobnie razem z nim ujrzymy również nowe akcesorium Koreańczyków. Mowa tutaj o bezprzewodowej ładowarce Samsung Wirelles Charger Duo.

Zdjęcia opakowania tego sprzętu znalazły się na twitterowym profilu niezawodnego Rolanda Quandta. Urządzenie o nazwie kodowej EP-N6100 jest nowością w portfolio koreańskiego giganta. Co w nim takiego szczególnego?

Słowo Duo w nazwie ładowarki nie znalazło się tam przypadkowo. Przy jej użyciu będzie bowiem można jednocześnie napełniać akumulator dwóch różnych urządzeń – smartfonu i smartwatcha, bądź dwóch różnych smartfonów. Wspomniane przeze mnie wcześniej zdjęcie pudełka, w jakim do klienta ma trafić nowy produkt, możecie zobaczyć poniżej.

fot. Roland Quandt

Okazuje się jednak, że to, co widzimy może być dla niektórych rozczarowaniem. Fakt pojawienia się nowej ładowarki bezprzewodowej nie jest wielkim zaskoczeniem, informacje o tym pojawiały się bowiem w sieci już od pewnego czasu. Plotki mówiły jednak, iż największą nowością w tym urządzeniu ma być możliwość szybszego ładowania smartfonów. Tymczasem, jak widać, firma poszła w nieco innym kierunku.

Nie ma jeszcze konkretnych informacji co do ceny, w jakiej będzie dystrybuowana ładowarka. Roland Quandt podawał jednak za pośrednictwem Twittera informację od Mobile Funa, jakoby cena miała oscylować wokół 55 funtów. Czy tak faktycznie będzie, dowiemy się już niedługo. Być może okaże się również, że urządzenie, które ma zostać zaprezentowane razem z Galaxy Note 9, będzie formą gratisu dodawanego w ramach przedsprzedaży. Na wszelkie konkrety musimy jednak jeszcze chwilę poczekać.

Źródło: @rquandt dzięki GSM Arena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona