Samsung w reklamie Note 2 życzy „Wesołych Świąt” | Tabletowo.pl

Samsung w reklamie Note 2 życzy „Wesołych Świąt”

Dołącz do dyskusji 0

Jako że święta tuż przed nami, koreański koncern Samsung stworzył filmik z życzeniami. Użyto w nim nie tylko reklamowany tabletofon, Galaxy Note 2, ale również technikę Kirigami – całość połączono w naprawdę fajny sposób.

Co kryje się za dziwną nazwą? Jest to pewna odmiana origami, czyli sztuki składania przestrzennych figur z kartek papieru. Jednak Kirigami różni się tym, że przy tworzeniu kształtów można lekko nacinać papier. Większość z Was zna pewnie popularne efekty takiej pracy – płatki śniegu bądź papierowe lalki, które po rozłożeniu trzymają się za ręce.

Samsung używając 5,5-calowy wyświetlacz Galaxy Note 2, stworzył kolorowe podświetlenie i zarazem ruchome tło. Dzięki temu Kirigami nabrała jeszcze bardziej bajkowej formy. Producent wykorzystał także program Paper Artist, w którym to życzył „Wesołych Świąt” (Happy Holidays).

Ale! Wystarczy tego opisywania – czas na oglądanie :)

Pozostałe filmiki/reklamy koreańskiego producenta o tematyce świątecznej znajdziecie na profilu YouTube.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona