Samsung udostępnił Androida 4.3 dla Galaxy Note 2 - Tabletowo.pl

Samsung udostępnił Androida 4.3 dla Galaxy Note 2

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung udostępnił Androida 4.3 dla Galaxy Note 2 Aktualizacje Nowości Samsung

Tak jak dziecko cieszy się z najnowszej zabawki, którą dostanie, tak my, technologiczni maniacy, skaczemy z radości (jasne, że wyolbrzymiam), gdy na ekranie naszych urządzeń pojawia się komunikat o dostępnej aktualizacji oprogramowania. Jeśli jesteś jednym z posiadaczy tabletofonu Samsunga Galaxy Note 2 macie powody do radości. Dziś w Polsce pojawiła się aktualizacja urządzenia do Androida 4.3 Jelly Bean.

Nadejście tej wersji systemu nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że pojawił się w sieci kilka dni temu – oczywiście całkowicie nieoficjalnie. Żeby było jeszcze bardziej interesująco, patrząc po numerku oprogramowania, była to wersja ostateczna – w finalnym i oficjalnym Androidzie 4.3 wszystkie buildy są dokładnie takie same.

Do nowości, jakie wnosi Android 4.3 dla Samsunga Galaxy Note 3 należy zaliczyć: lepsze zarządzenie pamięcią RAM, aktualizację sterownika graficznego, odpowiedzialnego między innymi za płynność gier, aplikacje: Samsung KNOX i Samsung Wallet, wsparcie dla Galaxy Gear, zmiany w interfejsie oraz nową klawiaturę Samsung.

Tradycyjnie aktualizacja trafiła w ręce użytkowników egzemplarzy Galaxy Note 2 zakupionych w wolnej sprzedaży (tj. niebrandowanych, kupionych poza sieciami komórkowymi). Pliki ważą 722,17MB i można je pobrać w trybie OTA (czyli bez konieczności podłączania do komputera).

Jeśli jednak ktoś wyrazi chęć własnoręcznego wgrania najnowszego dostępnego dla Galaxy Note 2 oprogramowania (bo na przykład jego sprzęt jeszcze nie zasygnalizował obecności aktualizacji), oczywiście może to zrobić korzystając z paczki aktualizacyjnej, którą znajdziecie na stronie Samsung Updates.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona