Samsung szykuje tańszą wersję Galaxy Note 3 bez Super AMOLED? - Tabletowo.pl

Samsung szykuje tańszą wersję Galaxy Note 3 bez Super AMOLED?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung szykuje tańszą wersję Galaxy Note 3 bez Super AMOLED? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Co do tego, że Samsung Galaxy Note 3 jest high-endowym sprzętem z ciekawymi parametrami i jeszcze bardziej interesującymi funkcjami wykorzystującymi rysik, raczej nikt nie ma wątpliwości. Że jego cena zaraz po rynkowej premierze będzie wysoka, a co za tym idzie, nie każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić – chyba również (co potwierdza fakt, że w przedsprzedaży jest dostępny za 2999 złotych). Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się wiele spekulacji mówiących o tym, że koreański koncern pracuje nad dwoma wersjami Galaxy Note 3.

W sieci znajdziemy wieści mówiące o tym, że w fabrykach Samsunga szykowana jest tańsza wersja Galaxy Note 3 – z ekranem LCD zamiast Super AMOLED. Poza różnicą w technologii wykonania ekranu, urządzenia mają się różnić także aparatami – w Galaxy Note 3 znajdziemy aparat 13 Mpix, w jego tańszym odpowiedniku ma zostać umieszczona matryca 8 Mpix. Nie wiadomo jednak jaka ma być różnica w cenie pomiędzy nimi.

Żeby tego było mało, wiele wskazuje na to, że wkrótce będzie można kupić jeszcze inną wersję tabletofonu – Samsunga Galaxy Note 3 Duos (z dual SIM). To świetne rozwiązanie dla osób korzystających z dwóch kart SIM jednocześnie.

Tańszy Galaxy Note 3 ma zadebiutować podobno w listopadzie. Kiedy przyjdzie pora na wersję z dual SIM? Tego na razie nie wiadomo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona