Samsung szykuje kolejne tablety: Espresso 7 i Espresso 10 - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung szykuje kolejne tablety: Espresso 7 i Espresso 10

Jeśli kiedykolwiek wydawało Wam się, że Samsung wreszcie zmieni swoją politykę dotyczącą wydawania co kilka tygodni nowych tabletów… tak, tylko Wam się wydawało. Z najnowszych informacji wynika, że koreański producent szykuje się do prezentacji następnych dwóch modeli. Co ciekawe, tym razem mają to być urządzenia z zupełnie nowej serii – Espresso, a nie Galaxy Tab czy Galaxy Note. Co to dla nas oznacza? Na razie nie wiadomo, choć domyślamy się, że kawy robić nie będą ;).

Redakcja francuskojęzycznego serwisu FrAndroid dotarła do dokumentów, z których jasno wynika, że Samsung przygotowuje premierę kolejnych urządzeń. Jak widzicie poniżej, koncern ma w planach wydanie dwóch tabletów: Espresso 10 i Espresso 7. A zaraz niżej jest także info o smartfonie – Galaxy S3.

Na ich temat wiadomo jedynie, że będą pracowały w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Google – Android 4.0 Ice Cream Sandwich i że będą miały wyświetlacze o przekątnych, odpowiednio: 10″ i 7″. Można również wywnioskować, że większy z modeli zadebiutuje w okolicy czerwca bieżącego roku.

Gdyby nie fakt, iż Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 mają zadebiutować na rynku w ciągu najbliższych tygodni (odpowiednio: 22 kwietnia i 13 maja), można by dopuszczać myśl, iż Espresso 7 i Espresso 10 to ich nazwy kodowe. Ale raczej należy wykluczyć taką ewentualność.

Tabletowo.pl Samsung szykuje kolejne tablety: Espresso 7 i Espresso 10 Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona