Samsung szykuje drugą generację smartfonów z serii Galaxy A | Tabletowo.pl

Samsung szykuje drugą generację smartfonów z serii Galaxy A

Dołącz do dyskusji 0

W styczniu bieżącego roku w sprzedaży w Polsce pojawiła się aluminiowa seria Galaxy A, która pojawiła się na rynku w miejsce bardzo lubianej Galaxy Alpha (plastikowy tył, aluminiowe krawędzie). Okazuje się, że producent już szykuje drugą generację modeli wchodzących w jej skład. Ale w sumie nie ma się co dziwić – od ich premiery wkrótce minie rok (dokładnie ostatniego dnia przyszłego miesiąca). To świetny moment, by odświeżyć tą rodzinę produktów.

Obecne modele mają następujące nazwy kodowe: Galaxy A3 – SM-A300, Galaxy A5 – SM-A500, Galaxy A7 – SM-A700. Do sieci natomiast przeciekły pierwsze informacje odnośnie modeli SM-A310F, SM-A510F i SM-A710F. Wiecie już co to oznacza? Nowe modele zbliżają się wielkimi krokami. Na razie jednak nie wiemy o nich zupełnie nic.

Dotychczasowi przedstawiciele serii Galaxy A to były smartfony zamknięte w świetnie wyglądających aluminiowych obudowach z parametrami typowych średniaków. Nie inaczej powinno być w przypadku ich następców, aczkolwiek wszystko stanie się jasne w momencie ich premiery.

Pytanie tylko – kiedy to nastąpi?

źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona