Samsung szykuje 10-calowy tablet z rysikiem? | Tabletowo.pl

Samsung szykuje 10-calowy tablet z rysikiem?

Dołącz do dyskusji 0

Ciekawe informacje z Korei Południowej. Pojawiły się w internecie grafiki koncepcyjne nowego tabletu, nad którym ma pracować firma Samsung. W skrócie – 10 cali, rysik oraz tryb wielu okien. Jest na co czekać?

Nazwa kodowa nowego urządzenia to SM-P580. Oprócz informacji na temat specyfikacji sprzętu, wyciekły również grafiki prezentujące możliwy wygląd nowego tabletu firmy Samsung. Same parametry zapowiadają się następująco:

  • 10-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200
  • wysuwany z obudowy rysik
  • procesor Samsung Exynos 7870 1.6 GHz
  • GPS, wejście na kartę microSD, Bluetooth 4.2
  • aplikacje obsługiwane przez rysik S Pen

To ostatnie mogłoby sugerować, że Samsung zastanawia się nad tabletową wersją Galaxy Note. Gdyby nowy tablet obsługiwał rysik S Pen, mógłby stanowić ciekawe rozszerzenie możliwości Note’a. Wszystko jest jednak owiane mgłą tajemnicy, nie wiadomo bowiem, czy koreańska firma rzeczywiście pracuje nad urządzeniem. Być może do internetu wyciekły tylko grafiki koncepcyjne, nie zaś plany rzeczywistego tabletu.

s-pen-tablet2

Inne wytłumaczenie jest takie, że informacje dotyczą następcy 10-calowego Galaxy Tab A, który nie oferuje obsługi rysika S Pen. Może więc jego następca zaoferuje taką opcję?

Źródło: Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona