Samsung świętuje milion sprzedanych Galaxy Note na całym świecie

Zaprezentowany podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, Samsung Galaxy Note wywołał burzę w świecie technologicznym. To łączące w sobie cechy smartfonu i tabletu internetowego urządzenie zdobyło ogromną popularność z powodu swoich nietypowych gabarytów oraz bardzo dobrej specyfikacji.

Od momentu swojej październikowej premiery rynkowej, sprzedano ponad milion egzemplarzy modelu Galaxy Note na całym świecie, co daje nam bardzo dobrych wynik 300 000 sztuk miesięcznie. Tabletosmartfon Samsunga zdobył wyjątkowo dużą popularność w Europie i Azji, a jego amerykańska premiera jest tuż-tuż. Bez wątpienia maniacy nowoczesnych technologii w Stanach Zjednoczonych zainteresują się urządzeniem Note, co da początek jeszcze lepszym wynikom sprzedaży.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nietypowego Samsunga Galaxy Note, zapraszamy do obejrzenia wideo nagranego przez redakcję Tabletowo.pl podczas targów IFA 2011 w Berlinie. Co o nim sądzicie? Czy 5,3-calowy ekran dotykowy czyni z niego tablet, czy jedynie przerośnięty smartfon? A już niebawem na łamach naszego serwisu pojawi się recenzja Samsunga Galaxy Note.

via PocketNow