Samsung stworzył smartfon dla Batmana 19

Samsung stworzył smartfon dla Batmana

Fraza „Batmobile” nabrała nowego znaczenia. Teraz Batman będzie mógł wykorzystywać do walki z przestępcami Gotham również smartfony z linii Galaxy S7.

Filmu „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” jeszcze nie widziałem i prawdę mówiąc nie wiem, czy obejrzę. Recenzje starcia dwóch super bohaterów nie są specjalnie zachęcające. Słabej jakości filmu nie sposób było oczywiście przewidzieć wcześniej, a kampania promocyjna ruszyła pełną parą. Tak więc zgodnie z planami na rynek wchodzi limitowana seria Samsung Galaxy S7 Injustice Edition.

Trzeba tutaj zaznaczyć, że limitowana wersja smartfonu Samsunga tylko czasowo zgrała się z premierą filmu Jacka Snydera. Sam bowiem telefon nawiązuje do gry komputerowej „Injustice: Gods Among Us”, która swoją premierę miała 3 lata temu.

Jeżeli idzie natomiast o różnice, jedyną są kolorki oraz logo Batmana na „pleckach” smartfonu. Poza tym Samsung Galaxy S7 Injustice Edition to ten sam telefon, który nie tak dawno trafił na półki sklepowe. Zmieniono też nieco interfejs TouchWiza, nawiązując do gry, poza tym w pudełku znalazło się kilka gadżetów, które przydadzą się każdemu miłośnikowi Mrocznego Rycerza.

Znajdziemy więc oprócz zestawu okularów Galaxy Gear VR prawdziwy „Batarang”, czyli wersję shurikena w kształcie logo Batmana. Poza tym do zestawu dołączono dodatkowy zewnętrzny pokrowiec ochronny nawiązujący wyglądem do zbroi Batmana. Całość zapakowana jest w gustowne pudełko ze złotym logo wiadomo kogo.

Nie spodziewajcie się jednak, że dostaniecie Samsung Galaxy S7 Injustice Edition za tydzień w supermarkecie. Na razie smartfon trafi tylko na kilka azjatyckich rynków takich jak Chiny, Korea Południowa, Rosja, Singapur czy kraje Ameryki łacińskiej. O szerszej dostępności „Batfona” na razie nic nie wiadomo.

Źródło: Samsung


Warning: preg_replace(): Allocation of JIT memory failed, PCRE JIT will be disabled. This is likely caused by security restrictions. Either grant PHP permission to allocate executable memory, or set pcre.jit=0 in /home/klient.dhosting.pl/tabletowo/tabletowo.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 383

Obserwuj nas