Samsung sprzedał już 40 milionów Galaxy Note (z czego 30 milionów to Galaxy Note 2!) - Tabletowo.pl

Samsung sprzedał już 40 milionów Galaxy Note (z czego 30 milionów to Galaxy Note 2!)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung sprzedał już 40 milionów Galaxy Note (z czego 30 milionów to Galaxy Note 2!) Nowości Samsung

Świat pokochał tabletofony. Początkowo wydawało się, że duże smartfony (małe tablety?) są jedynie przejściowym trendem, który szybko minie, jednak okazało się, że stworzenie tego segmentu rynku było strzałem w dziesiątkę. Dowodem na to niech będzie choćby sprzedaż serii tabletofonów koreańskiego koncernu – Galaxy Note. Dziś dowiedzieliśmy się, że urządzenia dotychczas do niej należące sprzedały się w ilości aż czterdziestu milionów sztuk na całym świecie.

Jednak ogólna liczba sprzedanych egzemplarzy nie jest aż tak bardzo interesująca, jak szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży poszczególnych modeli. Z opublikowanych przez FocusTaiwan informacji wynika, że Galaxy Note pierwszej generacji rozszedł się w ilości dziesięciu milionów sztuk. Resztę natomiast, czyli aż trzydzieści milionów, stanowi sprzedaż Galaxy Note 2 dostępnego na półkach sklepowych od prawie dwunastu miesięcy. Ładne wyniki!

Ciekawe jak będzie wyglądała sprzedaż Samsunga Galaxy Note 3, który właśnie debiutuje w Polsce (szczegóły powinniśmy poznać dziś wieczorem). Więcej informacji na jego temat znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona