Samsung sprzedał 7 milionów Galaxy Note | Tabletowo.pl

Samsung sprzedał 7 milionów Galaxy Note

Dołącz do dyskusji 0
samsung galaxy note 7 milionów

Wow! To właśnie słowo ciśnie się na usta patrząc na kolejne świetne dane przekazane przez Samsunga, a dotyczące ilości sprzedanych sztuk najpopularniejszych urządzeń mobilnych tego producenta. Koreański koncern zdradził bowiem, że Galaxy Note sprzedał się już w ilości 7 milionów sztuk, natomiast smartfony: Galaxy S i Galaxy S2 – ponad 50 milionów sztuk (odpowiednio: 24 miliony i 28 milionów)!

Wielokrotnie powtarzałam (i cały czas się tego trzymam), że Samsung Galaxy Note to bardzo interesujące urządzenie, obok którego trudno przejść obojętnie. Sprzęt ten cieszy się wielką popularnością ze względu na połączenie mobilności znanej ze smartfonów i możliwości – z tabletów. Dzięki 5,3-calowemu ekranowi, z którego można korzystać rysikiem, a także specjalnym gestom, jego obsługa należy do bardzo przyjemnych i intuicyjnych.

Fakt ten doceniło siedem milionów klientów. Liczby nie kłamią. Jedynie potwierdzają, że Samsung miał świetny pomysł proponując urządzenie z pogranicza smartfonów i tabletów. Pamiętam jak w Barcelonie na każdym kroku, dosłownie gdzie się z Jarkiem nie obejrzeliśmy, tam wszędzie widać było ludzi biegających z Samsungiem Galaxy Note.

Warto przypomnieć, że ledwie dwa miesiące temu informowaliśmy, że koreański koncern sprzedał pięć milionów sztuk tabletofonu w pięć miesięcy. Jak widać, dalej kontynuuje świetną passę, sprzedając średnio milion urządzeń w miesiąc.

Swoją drogą, ciekawe czy Samsung Galaxy S3 powtórzy sukces swoich starszych braci…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona