Samsung sprzedał 5 milionów Galaxy Note 2! - Tabletowo.pl

Samsung sprzedał 5 milionów Galaxy Note 2!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung sprzedał 5 milionów Galaxy Note 2! Nowości Samsung

Co prawda dzień dopiero się zaczął (tak, wiem, jest już ostro po dziesiątej i część z Was jest już na nogach od kilku ładnych godzin…), ale chyba właśnie poznaliśmy wiadomość dnia. Samsung ogłosił, że sprzedał już pięć milionów egzemplarzy swojego najnowszego tabletofonu – Galaxy Note 2. W ciągu miesiąca z półek sklepowych zniknęły trzy miliony, teraz dowiadujemy się o pięciu milionach – jest czego gratulować!

Biorąc pod uwagę dotychczasową popularność urządzenia, sprzedażowe plany Samsunga mogą się ziścić. Przypomnijmy,  że producent chce sprzedać 20 milionów sztuk Galaxy Note 2, czyli dwa razy więcej niż w przypadku pierwszej generacji tego produktu – Galaxy Note 5,3″.

Sprzedaż Galaxy Note 2 na pewno będzie jeszcze wyższa – pytanie tylko jak bardzo. Połączenie okresu świąteczno-noworocznego i wprowadzenie w Chinach wariantu z dual SIM na pewno zaowocuje. Z niecierpliwością czekam na styczniowe dane od koreańskiego producenta dotyczące poziomu sprzedaży urządzenia – mogą być naprawdę interesujące i imponujące.

A tymczasem recenzję Samsunga Galaxy Note 2 możecie przeczytać pod tym adresem. Cena tabletofonu w Polsce zaczyna się od 2260 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona