Samsung: something BIG is coming | Tabletowo.pl

Samsung: something BIG is coming

Dołącz do dyskusji 0
tablet samsung

11 października 2011 roku – zwolennicy Androida mają nadzieję, że ta data na długo zapadnie w pamięci nie tylko im, ale także Apple czy Microsoftowi, ze względu na wydanie przez Google najnowszej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego – Androida Ice Cream Sandwich, który może zamieszać na rynku – przede wszystkim tabletów. Czy tak będzie, okaże się już za kilka dni. Tymczasem Samsung umieścił w sieci wideo zapowiadające, że „something BIG is coming„.

Koreański producent kolejny raz nie popisał się kreatywnością, gdyż hasło to używane jest praktycznie za każdym razem, gdy Samsung zapowiada swoją konferencję prasową z serii Mobile Unpacked (użyto go między innymi przed MWC 2011 w Barcelonie). Tym razem będzie to wydarzenie „Google Episode”, na którym Google pochwali się swoim AICS, a Samsung zaprezentuje pierwszego smartfona z tą wersją platformy, którym będzie nim Nexus Prime.

Ale kto wie czy Samsung nie planuje premiery jeszcze jakiegoś urządzenia – w tym tabletu. Wspomniane wideo (które możecie zobaczyć poniżej) niestety nie ujawnia, co producent ma na myśli. Tymczasem, sądząc po ostatnich posunięciach firmy (wydawaniu co chwilę kolejnych tabletów z różnymi przekątnymi ekranów i systemami), możemy się spodziewać także prezentacji tego typu urządzenia. Choć… bardzo możliwe, że pierwszy tablet z Androidem Ice Cream Sandwich będzie pochodził od Motoroli (z wiadomych względów).

Konferencja Samsunga w San Diego już 11 października. Wtedy wszystko stanie się jasne.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona