Kupując telewizor Samsunga z 2018 roku dostaniesz bogatą ofertę usług VoD - na określony czas - za darmo - Tabletowo.pl

Kupując telewizor Samsunga z 2018 roku dostaniesz bogatą ofertę usług VoD – na określony czas – za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy lubimy gratisy – zwłaszcza te, które faktycznie wiążą się z urządzeniem, które nas interesuje, co nie zawsze jest regułą (tu na myśl przychodzi mi pewna promocja, w której aktualnie można dostać niskobudżetowy smartfon gratis do high-endowego modelu). W przypadku telewizorów Samsunga muszę stwierdzić, że bonusy są jak najbardziej na miejscu – wszyscy klienci, którzy wejdą w posiadanie wybranych produktów z serii na ten rok, otrzymają bowiem bezpłatny dostęp do czterech wybranych aplikacji VoD, oczywiście na określony czas.

I to jest świetna sprawa, bo kupując telewizor coraz więcej osób wcale nie chce oglądać na nim programów telewizji tradycyjnej, a właśnie wideo na życzenie. Z tym większym zainteresowaniem warto spojrzeć na ofertę koreańskiego koncernu, która skrywa się pod nazwą Samsung Smart Pack 2018. W zeszłym roku klienci mogli skorzystać z podobnej, ale nie aż tak rozbudowanej oferty, jak teraz.

Okazuje się bowiem, że w ramach Smart Pack 2018 możemy wybierać spośród aż siedmiu usług VoD: HBO GO, Showmax, IPLA, FilmBox Live, player+, VoD Onet oraz ELEVEN SPORTS. Wszystkie osoby, które kupią telewizor z linii QLED TV lub inny model z 2018 roku o przekątnej minimum 65 cali, mogą zdecydować się na dostęp do czterech wybranych przez siebie usług, oczywiście spośród wyżej wymienionych, a następnie otrzymać darmowe vouchery.

Dostęp do wspomnianych usług nie jest jednak wieczny, a ograniczony czasowo i zależny od wybranych aplikacji. W przypadku HBO GO voucher umożliwia korzystanie z usługi przez trzy miesiące, natomiast z pozostałych usług (Showmax, IPLA, FilmBox Live, player+, VoD Onet i ELEVEN SPORTS) – przez sześć miesięcy. Co najważniejsze, to użytkownik decyduje, które usługi są dla niego najbardziej atrakcyjne, wybiera cztery konkretne i to właśnie do nich dostaje dostęp w postaci vouchera.

Co najważniejsze, odebranie gratisu i aktywacja vouchera ma być banalnie prosta. Wystarczy z poziomu nowego telewizora przejść do aplikacji Smart Pack, skąd następnie należy pobrać unikalny numer produktu i wprowadzić numer seryjny zakupionego telewizora. Ostatnim krokiem jest wybranie czterech z siedmiu dostępnych usług i odebranie voucherów. Co ważne, pakiet Smart Pack 2018 można odebrać w ciągu 30 dni od daty zakupu telewizora, a same vouchery należy aktywować w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania.

O czym warto pamiętać, to fakt, że promocja trwa do końca bieżącego roku lub do wyczerpania puli voucherów.

Nie wiem jak Wam, ale mi podoba się fakt, że Samsung daje gratisy w postaci dostępu do usług przydatnych posiadaczom telewizorów ;) a do tego daje możliwość skomponowania własnego pakietu Smart Pack, nie narzucając go z góry klientom. Z drugiej strony, pewnie zaraz stwierdzicie, że w sumie mógłby dawać do wszystkich siedmiu serwisów, a nie ograniczać się do czterech… Mam rację?

źródło: informacja prasowa Samsung, regulamin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona