Samsung SM-T2558 to 7 calowy tablet wyglądający jak smartfon

samsung t2558_02

Jedną z zalet Samsunga jest to, że oferuje urządzenia dla każdego. Niezależnie czego szukamy, możemy być prawie pewni, że Koreańczycy będą mieli coś dla nas. Teraz według przecieków ma pojawić się 7-calowy tablet o nazwie kodowej SM-T2558, który wygląda jak ogromny telefon.

Samsung SM-T2558 pojawił się na chińskiej stronie TENAA. Każde urządzenie, które ma być sprzedawane w Chinach, musi zostać przez nich zatwierdzone, a dzięki temu często my możemy zobaczyć informacje o nadchodzących tabletach czy phabletach. Jak widzicie na zdjęciach ten tablet wygląda, jak telefony Koreańczyków, ale wyróżnia go rozmiar ekranu. Będzie on posiadać 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720p).

Poza tym w Samsungu SM-T2558 zobaczymy również procesor o taktowaniu 1,2 GHz (nie jest znana ilość rdzeni, ale zapewne będą 4), 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia o 128 GB za pomocą kart pamięci MicroSD. Zdjęcia zrobimy przy pomocy 8-megapikselowemu aparatowi głównemu oraz 2 mpix na przednim panelu. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.3 JellyBean oraz obsługuje sieć 4G.

Źródło