Samsung SM-P905 odwiedza komisję FCC. Premiera Galaxy Note 12.2 coraz bliżej? | Tabletowo.pl

Samsung SM-P905 odwiedza komisję FCC. Premiera Galaxy Note 12.2 coraz bliżej?

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że premiera nowego tabletu Samsung Galaxy Note 12.2 nastąpi już wkrótce. Urządzenie odwiedziło amerykańską komisję FCC, która, po wyczerpujących i skrupulatnych testach, wyraziła zgodę na jego rynkowy debiut. Jak to zwykle bywa z mniej lub bardziej spodziewanymi wizytami u FCC, dostarczone przez producenta dokumenty są ubogie w fakty, a szczegóły na temat sprzętu utajnione. Jednakże ze szczątkowych informacji opublikowanych w sieci można wywnioskować, że tablet będzie mierzył 295,5 mm szerokości i 203,9 mm wysokości, natomiast jego przekątna (z ramką i krawędziami włącznie) to 14,1″. Te dane potwierdzają wcześniejsze doniesienia mówiące o 12,2-calowym ekranie o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli.

Dostarczone komisji FCC urządzenie wyposażono także we wnękę na rysik, moduł Wi-Fi 802.11ac oraz modem sieci komórkowej LTE. Jeżeli wierzyć plotkom, pozostałe elementy specyfikacji tabletu to czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat fotograficzny 8 Mpix oraz system operacyjny Android 4.3 Jelly Bean.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona