Samsung SE-2188BB, supercienki napęd optyczny dla tabletów | Tabletowo.pl

Samsung SE-2188BB, supercienki napęd optyczny dla tabletów

Dołącz do dyskusji 0

W dobie internetu, przekazów strumieniowych i usług w chmurze, wielu producentów wierzy, że jest spora grupa klientów wciąż korzystających z tradycyjnych nośników danych: płyt CD i DVD. Choć nie ukrywamy, że dyski te są w powszechnym użyciu, świat nowoczesnych technologii idzie naprzód i niewątpliwie za kilka lat trafią na samo dno szuflady. Nie przeszkadza to Samsungowi, który zaprezentował SE-2188BB: supercienki napęd optyczny dla tabletów internetowych i komputerów typu ultrabook.

Jak reklamuje producent, SE-2188BB jest o 18% cieńszy i 8% lżejszy od tradycyjnych nagrywarek DVD. Pomimo grubości wynoszącej zalewie 14 mm, wyposażono go w port USB służący do zasilania i łączności. Nowy dysk Samsunga wspiera mobilne systemy Android w wersji wyższej niż Honeycomb 3.1 i kompatybilny jest z najpopularniejszymi formatami multimediów i prędkości: 24X CD-ROM, 24X CD-RW, 8X DVD±R (nagrywanie), 5X DVD-RAM (nagrywanie), 6X DVD+R Dual Layer nagrywanie, 6X DVD-R Dual Layer (nagrywanie), 8X DVD+RW (nagrywanie) i 6X DVD-RW (nagrywanie).

Jeśli wciąż często korzystacie z płyt CD i DVD lub Wasza kolekcja filmowa znajduje się na błyszczących krążkach, których stosy sięgają sufity, SE-2188BB jest dla Was. Akcesorium możecie zakupić online za jedyne $60 (189 złotych).

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona