Samsung rozpoczyna aktualizację Galaxy S 10.5 do Androida Lollipop - od Francji 20

Samsung rozpoczyna aktualizację Galaxy S 10.5 do Androida Lollipop – od Francji

Aktualnie znalezienie tabletu pracującego pod kontrolą Androida Lollipop (nie z serii Nexus) graniczy z cudem. Wiemy jednak, że producenci pracują nad aktualizacjami dla swoich urządzeń, przez co możemy się ich spodziewać w najbliższym czasie. Jednym z nich jest Samsung, który właśnie rozpoczął udostępnianie wersji 5.0.2 dla Galaxy S 10.5.

Trudno nie zauważyć, że koncerny skupiają się w pierwszej kolejności na aktualizacji swoich smartfonów, a dopiero w późniejszej biorą pod lupę tablety. O tym, że Lollipop dla flagowca koreańskiego koncernu jest już prawie gotowy wiedzieliśmy od końcówki lutego, kiedy to Samsung wystawił na targach MWC na swoim stoisku Galaxy S 10.5 i Galaxy S 8.4 z Lollipopem na pokładzie właśnie.

Aktualnie aktualizacja dostępna jest we Francji (XEF) dla Galaxy S 10.5 w wersji z WiFi (SM-T800). Kwestią czasu jest pojawienie się jej w Polsce. Jeśli jednak nie jesteście cierpliwi i nie chcecie czekać na ten moment, możecie wgrać Lollipopa za pomocą Odina (tutaj pobierzecie paczkę z aktualizacją).

Czekamy również na udostępnienie aktualizacji dla wersji z LTE oraz mniejszego modelu, tj. Galaxy Tab S 8.4.