Samsung rozpoczął aktualizowanie Galaxy Tab 4 8.0 SM-T335 do Androida 5.1.1 | Tabletowo.pl

Samsung rozpoczął aktualizowanie Galaxy Tab 4 8.0 SM-T335 do Androida 5.1.1

Dołącz do dyskusji 0

O aktualizacje dla flagowych urządzeń w większości nie musimy się martwić – prędzej czy później (w wielu przypadkach z naciskiem na to drugie) są one udostępniane. Gorzej jest natomiast biorąc pod uwagę sprzęt z niskiej i średniej półki. Ale Samsung pokazuje, że można dać wsparcie także i tego typu produktom, czego idealnym przykładem jest Galaxy Tab 4 8.0.

Właśnie ten model, a dokładniej wersja LTE – Galaxy Tab 4 8.0 SM-T355 – otrzymał dziś Androida w wersji 5.1.1 Lollipop w pierwszym kraju. Na pierwszy ogień poszła Szwajcaria, a na dostępność w kolejnych państwach nie powinniśmy zbyt długo czekać.

Jako że Galaxy Tab 4 8.0 debiutował w sprzedaży z Androidem 4.4 KitKat na pokładzie, jego użytkownicy mogą się spodziewać przede wszystkim powiewu świeżości pod względem interfejsu graficznego (Material Design). Mogą oczekiwać również pomniejszych poprawek błędów, zwiększonej wydajności oraz wprowadzenia nowych funkcji w systemie (w tym nowego ekranu blokady i belki powiadomień).

Kiedy aktualizacja dotrze do Polski? Trudno powiedzieć. Na pewno wkrótce.

źródło: @AdamLange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona