Darth Vader i Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen mogą Wam teraz co najwyżej odkurzyć podłogę ;) | Tabletowo.pl

Darth Vader i Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen mogą Wam teraz co najwyżej odkurzyć podłogę ;)

Dołącz do dyskusji 0

Fani Gwiezdnych Wojen niewątpliwie coraz szybciej przebierają nóżkami, ponieważ nieuchronnie zbliża się premiera kolejnej części sagi, Ostatni Jedi. I chociaż prawdopodobnie się tego nie spodziewali, to Samsung przygotował dla nich specjalną edycję robota sprzątającego, który wygląda jak Darth Vader lub Szturmowiec.

Aby urządzenia jak najbardziej trafiły w gust miłośników Gwiezdnych Wojen, producent na każdym etapie konsultował się z najwierniejszymi fanami sagi – od planowania produktu, przez jego projektowanie i produkcję, aż po marketing i dystrybucję. Trzeba przyznać, że zarówno Darth Vader, jak i Szturmowiec wyglądają naprawdę realistycznie, jak żywcem wyjęci ze szklanego ekranu.

Nie wiadomo jednak dlaczego zdecydowano się na odwzorowanie negatywnych postaci, ale być może Samsung uznał, że pozytywnym nie przystoi zamiatać nam podłogi. Bo nie można zapominać, że to nie zwykła figurka, a robot sprzątający, w dodatku „naszpikowany” mnóstwem bajerów. Sprzęt ma 30 W mocy ssącej, a do tego dysponuje technologiami CycloneForce i Edge Clean Master, umożliwiającymi dokładne czyszczenie blisko ścian i krawędzi. Na jego pokładzie są też program Visionary Mapping Plus, który zapamiętuje układ pomieszczenia i jest w stanie wybrać najszybszą trasę na posprzątanie całego mieszkania oraz czujnik FullView Sensor 2.0, dzięki któremu nie ma obawy, że urządzenie uszkodzi jakieś cenne rzeczy (może je ominąć w odległości nawet 10 mm).

Model Darth Vader wyposażony jest w łączność Wi-Fi i oferuje własnego pilota do zdalnego sterowania. Ciekawostką jest to, że podczas włączania robot zaczyna oddychać tak, jak jego pierwowzór, serio. Obie wersje jednak wydają zabawne i niepowtarzalne dźwięki, charakterystyczne dla każdej postaci. Jak widać, Samsung naprawdę zadbał o każdy, nawet najmniejszy szczegół, żeby urządzenia były jak najbardziej realistyczne.

Samsung nie podał, kiedy urządzenia trafią do sprzedaży w Polsce i ile trzeba będzie za nie zapłacić. Próbuję się tego dowiedzieć i jeżeli mi się uda, dodam stosowaną aktualizację. Na koniec wypada jeszcze odnotować, że modele Darth Vader i Szturmowiec powstały na bazie linii Powerbot VR7000.

Polecamy również:

Nowy zestaw AR od Lenovo przeniesie fanów Gwiezdnych Wojen w sam środek odległej galaktyki

Źródło: Samsung

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona