Samsung „przypadkiem” potwierdza nadchodzącą premierę serii Galaxy Tab 4. Dzięki Gear Fit | Tabletowo.pl

Samsung „przypadkiem” potwierdza nadchodzącą premierę serii Galaxy Tab 4. Dzięki Gear Fit

Dołącz do dyskusji 0
galaxy-tab-4-potwierdzone-gear-fit

Niewątpliwie najciekawszą premierą rynkowych gigantów elektroniki był Samsung Gear Fit – zegarek z zakrzywionym ekranem, będący trackerem aktywności (wyprzedzając pytania: w przeciwieństwie do Galaxy Gear nie można z niego dzwonić). Jaki to ma związek z tabletami? Ano większy niż moglibyśmy się spodziewać.

Jak wiadomo, Gear Fit można połączyć z wybranymi urządzeniami i dzięki temu kontrolować odtwarzacz muzyczny, synchronizować aktywność fizyczną i wyświetlać wszelkiego rodzaju powiadomienia. Na oficjalnej stronie Samsunga pojawiła się grafika informująca, który sprzęt koreańskiego koncernu jest kompatybilny z nowością zaprezentowaną na MWC 2014.

Wśród wymienionych urządzeń znalazły się tablety z niezapowiedzianej jeszcze, ale nadchodzącej serii Galaxy Tab 4: 7.0, 8.0 i 10.1. Wciąż jednak nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać oficjalnej prezentacji wszystkich trzech modeli (które, swoją drogą, mają oferować rozdzielczość 1280 x 800 pikseli i czterordzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon 400) – najbliższa okazja będzie podczas targów CeBIT w Hanowerze.

Dla zainteresowanych: Galaxy Gear Fit jest kompatybilny z następującymi urządzeniami Samsunga:
– tabletami: Galaxy Note 10.1 2014, Galaxy Note Pro 12.2, Galaxy Tab Pro 12.2, Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Tab Pro 8.4 oraz wspomniane wyżej tablety z serii Galaxy Tab 4: 7.0, 8.0 i 10.1,
– smartfonami: Galaxy S5, Galaxy Grand 2, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active, Galaxy S4 mini, Galaxy Mega 6.3, Galaxy Mega 5.8.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona