Samsung przygotowuje tablet z 11,8-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości | Tabletowo.pl

Samsung przygotowuje tablet z 11,8-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości

Dołącz do dyskusji 0

Co za ulga! Po niemalże 12-calowym tablecie Samsunga słuch zaginął i zacząłem się obawiać, że to urządzenie było wytworem czyjejś wyobraźni lub pustą plotką. Tymczasem, jak wynika z dokumentów dostarczonych amerykańskiemu sądowi w Kalifornii, koreański producent nie zawiesił prac na swoją dotychczas największą ramką.

P10, bo taką nazwę kodową nosi tajemniczy tablet, będzie mógł pochwalić się bardzo dużym, bo 11,8-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, modułem Wi-Fi oraz modemem superszybkiej sieci komórkowej 4G LTE. Premiera urządzenia będzie miała miejsce jeszcze w tym roku – być może na nadchodzących targach IFA 2012 w Berlinie lub zaplanowanej na drugi tydzień sierpnia konferencji prasowej w Nowym Jorku.

Niestety, ilość informacji o P10 jest szczątkowa. Jednakże, jeżeli połączymy najnowsze doniesienia z plotkami, które dotarły do nas wcześniej, otrzymamy obraz 11,6- lub 11,8-calowego tabletu Samsung Galaxy Tab wyposażonego w procesor Exynos 5250 (ARM 15), aparat 5 Mpix, kamerę internetową 2 Mpix, czytnik kart microSD, wyjście HDMI oraz system operacyjny Android. Jak sądzicie, jaka będzie ostateczna specyfikacja nowego tabletu Samsunga? W parze z tak wspaniałym ekranem muszą iść prawdziwie rewelacyjne podzespoły. Być może czwarta generacja układu Tegra lub któryś z ostatnio zaprezentowanych procesorów Exynos?

via Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona