Samsung przesunął premierę tabletów Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Tab 2 7.0 na końcówkę kwietnia - Tabletowo.pl

Samsung przesunął premierę tabletów Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Tab 2 7.0 na końcówkę kwietnia

Tabletowo.pl Samsung przesunął premierę tabletów Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Tab 2 7.0  na końcówkę kwietnia Nowości Samsung

Na targach Mobile World Congress 2012 w Barcelonie mieliśmy okazję bliżej poznać nowe tablety Samsunga. I choć najbardziej promowany był model Galaxy Note 10.1, na stoisku koreańskiego producenta znalazły się też dwa inne: Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Tab 2 7.0. Wszystko, łącznie z zapowiedziami firmy, wskazywało na to, że oba wspomniane tablety trafią do sprzedaży w pierwszych krajach już w marcu. Jak jednak doskonale wiecie, miesiąc ten się skończył, a na ich temat cisza. Wreszcie pojawiły się wieści w tej sprawie. Jak się okazało, Samsung postanowił opóźnić rynkową premierę Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Tab 2 7.0. Obecnie zamierza wprowadzić je do sprzedaży pod koniec kwietnia. Na pewno w Wielkiej Brytanii.

Z informacji, jakie przekazał Samsung wynika, że producent wraz z Google potrzebuje nieco więcej czasu, by dopracować Androida Ice Cream Sandwich, pod kontrolą którego będą pracować oba tablety. Nie wiadomo jednak o co tak dokładnie chodzi – czy o problemy z dostosowaniem autorskiej nakładki TouchWiz, czy o coś jeszcze innego.

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 zostanie wyposażony w ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, natomiast Galaxy Tab 2 7.0 – 1024 x 600 pikseli. Oba modele będą oferowały dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1GHz oraz Androida 4.0.

Nasze wrażenia z obcowania z powyższymi tabletami Samsunga podczas MWC w Barcelonie, jak i więcej informacji na ich temat – łącznie z pełną listą parametrów technicznych – znajdziecie w tym wpisie.

Wciąż nie wiadomo nic o cenach obu urządzeń.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona