Samsung prezentuje nowe, funkcjonalne pokrowce dla Galaxy S7 i S7 edge | Tabletowo.pl

Samsung prezentuje nowe, funkcjonalne pokrowce dla Galaxy S7 i S7 edge

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze do niedawna użytkownicy smartfonów kupowali pokrowce tylko po to, żeby chronić swoje urządzenia lub by urozmaicić ich wygląd. Od jakiegoś czasu sytuacja zaczyna się zmieniać, gdyż pokrowce mogą spełniać różne dodatkowe funkcje.

Samsung również postanowił rozwinąć ten segment i dla swojego nowego flagowca przygotował nową linię bardzo funkcjonalnych pokrowców.

Jednym z nich jest nowy LED View Cover. Pokrowiec ten ma w swojej wierzchniej, chroniącej ekran części, mały LED-owy wyświetlacz pokazujący proste powiadomienia. Można na nim zobaczyć informację np. o odebranej wiadomości, przychodzącym połączeniu, alarmie, statusie naładowania baterii lub wyświetlić godzinę. Przez pokrowiec można także „sterować” telefonem, np. odrzucając połączenia czy wyłączając budzik. Robi się to tak samo, jak na telefonie, czyli za pomocą gestu przeciągnięcia palca po ekranie.

pokrowce_s7

Poza LED Coverem koreański producent pokazał także Leather Cover, który w bardziej elegancki sposób ma chronić plecy i boki urządzenia. Dla lubiących fizyczne klawiatury zaprezentowano Keyboard cover, który ułatwia pisanie. Ciekawym akcesorium, które powinien spodobać się amatorom fotografii, jest Lens cover. Ten pokrowiec nie dość, że wyprofilowany jest tak, by chwyt telefonu był bardziej pewny, to jeszcze ma mały gwint i pozwala zamocować jeden z dwóch dedykowanych obiektywów. Do wyboru jest obiektyw szerokokątny i teleobiektyw.

pokrowce_s7_1

Dla „siódmej galaktyki” dostępne są także pokrowce znane z poprzedniego flagowego modelu: Clear View Cover, S-View Cover, Flip Wallet i Clear Cover. Dowiedziałem się, że prawie wszystkie pokrowce powinny być już dostępne w sklepach Samsung Brand Store. Jedynie Leather Cover i Lens Cover pojawią się dopiero w kwietniu, a ich ceny niestety nie ujawniono.

Ciekaw jestem tych najnowszych pokrowców, bo wydają się interesujące. Czy któryś z nich Was zainteresował? A może wolicie nosić telefon w ogóle bez etui? Dajcie znać, co o nich myślicie.

Źródło: własne, Samsung, androidcommunity

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona