Samsung prezentuje Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty - Tabletowo.pl

Samsung prezentuje Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung prezentuje Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty Ciekawostki Nowości Samsung

W Korei, rodzimym kraju Samsunga, mnóstwo urządzeń elektronicznych dostępnych jest w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Często na tym się nie poprzestaje, kierując się w stronę konkretnych bohaterów bajek, książek, komiksów czy filmów. Z taką właśnie sytuacją mamy dziś miejsce. Samsung zaprezentował bowiem dobrze już nam znany tablet, ale w odświeżonej wersji – Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty.

Hello Kitty chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To urocza (na swój sposób), różowa kotka, która obecna jest na ubraniach dla najmłodszych, przyborach szkolnych i wszelkiego rodzaju gadżetach. Dlaczego miałaby nie mieć własnej edycji tabletu? Zwłaszcza, że Samsung ma już w portfolio smartfon pochodzący właśnie z takiej edycji.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kity charakteryzuje się przede wszystkim połączeniem dwóch kolorów: bieli i różu. Na tylnej obudowie modelu swe miejsce znalazła podobizna Hello Kitty, podobnie zresztą jak na fizycznym przycisku znajdującym się pod wyświetlaczem. W pamięci samego tabletu z kolei mamy dostępnych wiele tapet przedstawiających kotkę.

Parametry techniczne modelu nie różnią się od znanych nam ze zwykłej edycji urządzenia. Więcej na ich temat znajdziecie pod tym adresem.

Hmmm… Chyba właśnie znalazłam idealny tablet dla siebie… ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona