Samsung prawdopodobnie pod koniec tego roku zaprezentuje urządzenie ze składanym ekranem | Tabletowo.pl

Samsung prawdopodobnie pod koniec tego roku zaprezentuje urządzenie ze składanym ekranem

Dołącz do dyskusji 0

Futurystyczna wizja przyszłości jakiś czas temu obejmowała między innymi urządzenia elektroniczne, które będziemy mogli bez problemu złożyć i zmniejszyć ich wielkość. Już od jakiegoś czasu wiemy, że producenci pracują nad tego typu sprzętem, a teraz dowiedzieliśmy się, że pierwszy tablet lub smartfon ze zginanym ekranem prawdopodobnie zobaczymy jeszcze w tym roku.

Podczas jednej z zeszłorocznych konferencji Samsunga zaprezentowano prototyp tabletu ze zginanym ekranem. Mówiono wtedy, że firma posiada już prawa patentowe do tego typu wyświetlaczy, ale technologia nie jest na tyle dopracowana, aby stwierdzić dokładnie, kiedy zobaczymy na półkach sklepowych takie rozwiązanie. Teraz jeden z pracowników koreańskiego przedsiębiorstwa powiedział, że pierwsze tablety i być może smartfony zostaną wprowadzone do sprzedaży już w tym roku.

samsung

Nie wiadomo dokładnie, kiedy to się stanie, jednak firma ma zdążyć przed końcem 2015 roku. Nie są również znane ceny tego typu urządzeń, ale podejrzewam, że nie będą niskie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona