Samsung pracuje nad Galaxy Grand Prime (2016) | Tabletowo.pl

Samsung pracuje nad Galaxy Grand Prime (2016)

Dołącz do dyskusji 0

Samsung najwyraźniej nie umie definitywnie odciąć się od przeszłości, kiedy to każdy kolejny smartfon z danej serii miał jeszcze dłuższą nazwę niż poprzednik. Na nic też zdało się uporządkowywanie portfolio, skoro już wkrótce na rynku ma pojawić się kolejna odsłona Galaxy Grand Prime.

W Zauba dostrzeżono smartfon o oznaczeniu kodowym SM-G532F, który trafił do Indii na testy. Wszystko wskazuje na to, że jest to Galaxy Grand Prime (2016), ponieważ poprzednik to SM-G531F – mamy więc tu tę samą rodzinę produktową.

Samsung Galaxy Grand Prime (2016) w Zauba

Samsung Galaxy Grand Prime (2016) w Zauba

Jedynym, co zdradza nam Zauba na temat tego modelu jest fakt, że – podobnie, jak Galaxy Grand Prime – został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz. Od razu pojawia się pytanie, czy Samsung pozostawi tę samą, marną rozdzielczość 540×960 pikseli, czy może jednak pokusi się o HD (720×1280), które stało się obecnie standardem, nawet w budżetowych propozycjach.

Większą zagadką jednak jest ogólny sens wypuszczania na rynek Galaxy Grand Prime (2016) w czasach, gdy portfolio Samsunga jest w miarę uporządkowane i składa się z serii, oznaczonych różnymi literami alfabetu, które już i tak – starym zwyczajem – są bardzo rozbudowane.

Źródło: Zauba

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona