Samsung pracuje nad 13-calowym tabletem ze stacją i tańszym Galaxy Note 2? | Tabletowo.pl

Samsung pracuje nad 13-calowym tabletem ze stacją i tańszym Galaxy Note 2?

Dołącz do dyskusji 0
20121203-155729.jpg

Dawno nie było żadnych interesujących plotek? Już to nadrabiamy! W sieci pojawiły się bowiem bardzo ciekawe spekulacje dotyczące urządzeń koreańskiego Samsunga. Wynika z nich, że koncern pracuje obecnie nad co najmniej dwoma produktami, które mogą nas zainteresować: 13-calowym tabletem, do którego można podłączyć opcjonalną stację dokującą oraz tańszym odpowiednikiem tabletofonu Galaxy Note 2.

Zacznijmy od tabletu. Niewielu producentów dotychczas zdecydowało się na stworzenie 13-calowego urządzenia – wśród nich warto wymienić Toshibę (Excite 13.3) i Archosa (Arnova FamilyPad). Wiele wskazuje na to, że już wkrótce może do nich dołączyć Samsung. Okazuje się bowiem, że w fabrykach producenta mają rzekomo trwać prace nad tabletem z ekranem o przekątnej 13,3″, do którego będzie można podłączyć stację dokującą z pełnowymiarową klawiaturą (jak choćby w modelach z serii Transformer od Asusa).

Chcielibyście mieć tabletofon, ale nie stać Was na wypasiony model, jakim niewątpliwie jest Samsung Galaxy Note 2? Być może już niebawem będziecie mogli podskoczyć z radości, gdy Samsung zaprezentuje tanszą wersję produktu. Według źródeł SamMobile, sprzęt miałby oferować nieco gorsze komponenty w stosunku do wspomnianego modelu i, w dodatku, miałby nie posiadać funkcji S Pen (jeśli tak faktycznie będzie, to już nie będzie to samo…).

Żeby tego było mało, w sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki na temat nadchodzącej premiery Samsunga Galaxy S4. Z najnowszych wieści wynika, że jego debiutu możemy się spodziewać w kwietniu, a jego nazwa kodowa to Project J. Ma posiadać podobno ekran 5″ HD AMOLED, czterordzeniowy procesor, aparat 13 Mpix oraz najnowszą wersję systemu Android.

Na koniec raz jeszcze przypominam, że powyższe informacje ostatecznie mogą okazać się wyssane z palca, przez co należy je traktować z przymrużeniem oka.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona