Samsung powiększy portfolio o tablety z dwóch serii: Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro - Tabletowo.pl

Samsung powiększy portfolio o tablety z dwóch serii: Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung powiększy portfolio o tablety z dwóch serii: Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Trudno nie odnieść wrażenia, że w kończącym się roku Samsung skupił się głównie na rozwijaniu tańszych tabletów (modele z serii Galaxy Tab 3 do najbardziej „wypasionych” nie należą) niż na typowym high-endzie (tu zaliczymy jedynie Galaxy Note 10.1 2014 i Galaxy Note 3). Wiele wskazuje na to, że ma się to zmienić już na początku 2014 roku. Z najnowszych informacji wynika, że już w ciągu najbliższych kilku miesięcy mają zadebiutować produkty z serii Galaxy Note Pro i Galaxy Tab Pro.

Początkowo seria Galaxy Tab Pro ma zawierać trzy tablety z wyświetlaczami o różnych przekątnych. Aktualnie mówi się o następujących: 8.4″ i 10.1″. Aczkolwiek nie wiadomo na ile są to potwierdzone informacje, mimo że pochodzą z SamMobile. Możemy się więc spodziewać praktycznie wszystkiego. Zwłaszcza po Samsungu ;). 12,2-calowy sprzęt z kolei ma pochodzić z serii Galaxy Note Pro.

Dwa większe modele mają oferować rozdzielczość 2560 x 1600 pikseli, a po wszystkich możemy się spodziewać najnowszej wersji systemu operacyjnego Android – 4.4 KitKat.

Oprócz high-endowych tabletów, koreański koncern ma również zaprezentować sprzęt tańszy – „Lite„.

Pierwszą okazję producent będzie miał podczas targów CES 2014 w Las Vegas na początku stycznia, natomiast kolejną – pod koniec lutego w Barcelonie – na MWC.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona