Samsung porównuje Galaxy Note 10.1 z nowym iPadem - Tabletowo.pl

Samsung porównuje Galaxy Note 10.1 z nowym iPadem

Tabletowo.pl Samsung porównuje Galaxy Note 10.1 z nowym iPadem Apple Nowości Samsung

Tego można się było spodziewać. Ledwie koncern Apple zaprezentował nowego iPada, a Samsung już zaczął porównywanie tabletu konkurencji do swojego najnowszego dziecka, Galaxy Note 10.1. Oczywiście, jak się na pewno domyślacie, poniższa tabelka przedstawia wyłącznie te aspekty, w których to właśnie urządzenie koreańskiego producenta jest górą.

Tabletowo.pl Samsung porównuje Galaxy Note 10.1 z nowym iPadem Apple Nowości Samsung

I choć widać, że tabelka została przygotowana pod Samsunga, by choć w nieznacznym stopniu oczernić iPada przed potencjalnymi klientami, tak trudno się nie zgodzić z tym, że Galaxy Note 10.1 znacznie lepiej radzi sobie z obsługą stylusa – w końcu, jakby nie patrzeć z myślą o takich zastosowaniach został stworzony.

Gdyby jednak wziąć się za porównanie samych parametrów technicznych obu tabletów, Samsung nie wypadłby już w tak dobrym świetle. Weźmy pod uwagę chociażby najważniejsze dane:
– wyświetlacz – SGN 10.1: 10,1″ 1280 x 800 pikseli, – iPad: 9,7″ 2048 x 1536,
– procesor – SGN 10.1: dwurdzeniowy Exynos, – iPad: dwurdzeniowy Apple A5X,
– aparat – SGN 10.1: 3 Mpix, – iPad: 5 Mpix.

Ale oczywiście to, które urządzenie wybierze dany konsument, zależy tylko i wyłącznie od prywatnych preferencji. Gdybyście mieli podjąć taką decyzję – na który tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 czy nowego iPada, przeznaczylibyście swoje pieniądze?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona