Samsung pojechał po bandzie: przerobione zdjęcie iPada w dokumentach dotyczących Exynosa - Tabletowo.pl

Samsung pojechał po bandzie: przerobione zdjęcie iPada w dokumentach dotyczących Exynosa

Dłuższą chwilę zastanawiałam się czy wyłącznie edytować wcześniejszy wpis, do którego odnosi się aktualnie czytany przez Ciebie news, dodając kilka słów aktualizacji, czy napisać osobny tekst. Stwierdziłam jednak, że sytuacja wymaga kolejnego, choćby krótkiego, osobnego wpisu na stronie. Wszystko dlatego, że takie wydarzenia zdarzają się dość rzadko – a nawet jeśli, to się raczej o nich nie słyszy. Samsung zaliczył niezłą wtopę. Już tłumaczę o co chodzi…

Kilka dni temu redaktorzy AndroidAndMe wyhaczyli na stronie Samsunga informacje o najnowszym procesorze producenta (dwurdzeniowym Exynos o częstotliwości taktowania 2GHz). Zaraz przy nich znajdowała się grafika przedstawiająca – jak się domyślaliśmy – nadchodzący tablet z tą jednostką. A że wiele wskazywało na to, że nowego Exynosa otrzyma Samsung Galaxy Tab 11.6, model ze zdjęcia zyskał łatkę tegoż właśnie urządzenia. Daliśmy się nabrać… Dziś wyszło na jaw, że zdjęcie zostało przerobione w jakimś programie graficznym, a w oryginale przedstawia… iPada. Tylko dlaczego fotka ta znalazła się na oficjalnej stronie Samsunga (patrz: File Download -> Brochure File -> Exynos 5 Dual)? Tego nie wiemy.

Wiemy natomiast, że zostaliśmy zrobieni w balona, ale to akurat niewiele mi przeszkadza (Samsung Galaxy Tab 11.6 pewnie i tak istnieje, a jego prezentacja to kwestia czasu). Jestem bardzo ciekawa jak Samsung mógł dopuścić do tego, by na jego oficjalnej stronie znalazła się grafika, która – jak się właśnie okazało – w oryginale przedstawia iPada (obie firmy, Samsung i Apple, bardzo się przecież „lubią”)? Co ciekawe, wiemy nawet skąd to zdjęcie pochodzi – można je bowiem znaleźć w serwisie Photononstop i zapewne kupić za niewielkie pieniądze.

Grafika znajdująca się w broszurze na stronie Samsunga (po prawej) i oryginalne zdjęcie z iPadem (po lewej):

Tabletowo.pl Samsung pojechał po bandzie: przerobione zdjęcie iPada w dokumentach dotyczących Exynosa Ciekawostki Nowości Samsung

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona